Nyheder
Hjem > Nyheder > Indhold
Bemærk: Mail-tjenesten undergraver opgradering, klik for at lære mere.
- Dec 27, 2017 -

Kære Alle kunder,

På grund af vores mail servicer "chinasepta .com" opgraderer for nylig, vil fortsætte omkring 20 dage fra 1. januar, 2018, det vil have en vis indflydelse på vores modtag og send mail.

Så vi vil bruge en anden mail servicer "alwsci.com" for at kontakte dig, vores samlede salg vil informere disse oplysninger i overensstemmelse hermed.


Hvis du allerede kontakter os med " alwsci.com " venligst ignorere meddelelsen.

For at undgå ulejligheden skal du kontakte dit salg direkte, hvis du har nogen henvendelser eller ordrer.

Jennifer: jennifer@alwsci.com
Cici: cici@alwsci.com
Rumer: rumer@alwsci.com
Juder: juder @ alwsci. com
Rita: rita@alwsci.com
Emma: emma@alwsci.com
Jack: jack@alwsci.com
Diana: anne@alwsci.com
Cien: amy@alwsci.com
Donna: donna@alwsci.com
Daisy: daisy@alwsci.com
Jenny: jenny@alwsci.com
Mark: mark@alwsci.com
Maj: may@alwsci.com
Jason: jason@alwsci.com

Vi er ked af ulejligheden, den originale mail vil komme hurtigt tilbage.
Tak, alle jer støtter os altid.

ALWSCI Team.